Фамилија: Хумпхреy + Ауберéе де Ла Хаïе Ауберие

Из пројекта Родовид

Фамилија:225743

Родитељи

{{{Персон:141885}}}

{{{Персон:141887}}}

Деца

{{{Персон:141884}}}

{{{Персон:975013}}}


Догађаји

~ 1010 Свадба: Франце

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици