Фамилија: 3. Раден Мас Муљанто Цондронегоро / Раден Мас Ндандунг + Раден Нгантен Хартини Бротосуwондо

Из пројекта Родовид

Фамилија:224766

Родитељи

{{{Персон:925638}}}

{{{Персон:925641}}}

Деца

{{{Персон:925642}}}

{{{Персон:925643}}}

{{{Персон:925644}}}Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици