Фамилија: Алеxандре Јулес де Ла Роцхефоуцаулд + Јеанне Виргиние Вицториенне де Роцхецхоуарт де Мортемарт

Из пројекта Родовид

Фамилија:224204

Родитељи

{{{Персон:923621}}}

{{{Персон:923622}}}

Деца

{{{Персон:923623}}}

{{{Персон:1081079}}}

{{{Персон:1112774}}}

{{{Персон:1198755}}}


Догађаји

18 јануар 1883 Свадба: Парис

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици