Фамилија: Маргаретхе вон Гелдерн + Енгуерранд де Цоуцy

Из пројекта Родовид

Фамилија:223371

Родитељи

{{{Персон:10407}}}

{{{Персон:722264}}}


Догађаји

1261 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици