Фамилија: Енгуерранд де Цоуцy + Агнес де Боисгенцy

Из пројекта Родовид

Фамилија:223370

Родитељи

{{{Персон:472445}}}

{{{Персон:500091}}}

Деца

{{{Персон:12894}}}

{{{Персон:722224}}}


Догађаји

1131 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици