Фамилија: Адолф V. вон Берг + Елисабетх де Гуелдре

Из пројекта Родовид

Фамилија:223349

Родитељи

{{{Персон:12488}}}

{{{Персон:919749}}}


Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици