Фамилија: Јоханн I вон Браунсцхwеиг-Лüнебург + Лиутгард де Холстеин-Итзехое

Из пројекта Родовид

Фамилија:222910

Родитељи

{{{Персон:639227}}}

{{{Персон:917706}}}

Деца

{{{Персон:339559}}}

{{{Персон:639228}}}

{{{Персон:917707}}}

{{{Персон:917709}}}

{{{Персон:917710}}}

{{{Персон:917711}}}


Догађаји

1265 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици