Фамилија: 29. Бендоро Раден Аyу Прингголоyо / Бендоро Раден Аyу Јуру + Кањенг Раден Туменггунг Прингголоyо (Јуру)

Из пројекта Родовид

Фамилија:222751

Родитељи

{{{Персон:660084}}}

{{{Персон:917014}}}Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици