Фамилија: Прабу Амангкурат IV (Мангкурат Јаwи) / Раден Мас Сурyапутра + Рату Кенцана / Рату Мас Кадипатен

Из пројекта Родовид

Фамилија:222519

Родитељи

{{{Персон:354667}}}

{{{Персон:915686}}}

Деца

{{{Персон:848198}}}Остали језици