Фамилија: Артхур III вон Бретагне + Маргуерите де Боургогне

Из пројекта Родовид

Фамилија:222103

Родитељи

{{{Персон:60878}}}

{{{Персон:913647}}}


Догађаји

10 октобар 1423 Свадба: Дијон (21)

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици