Фамилија: Диеполд II вон Берг-Сцхелклинген + Гисела вон Андецхс

Из пројекта Родовид

Фамилија:222035

Родитељи

{{{Персон:913487}}}

{{{Персон:913488}}}

Деца

{{{Персон:913489}}}Остали језици