Фамилија: Беатриx де Савоие + Гастон де Бéарн

Из пројекта Родовид

Фамилија:221209

Родитељи

{{{Персон:472878}}}

{{{Персон:908996}}}

Деца

Гастон де Бéарн

{{{Персон:1300804}}}


Догађаји

2 април 1273 Свадба:


Остали језици