Фамилија: Центулле де Бéарн + Бéатриx де Бигорре

Из пројекта Родовид

Фамилија:221201

Родитељи

{{{Персон:472440}}}

{{{Персон:908975}}}

Деца

{{{Персон:651642}}}

{{{Персон:1142157}}}


Догађаји

1079 Свадба:


Остали језици