Фамилија: Галéран де Беаумонт + Маргерy д'Оиллy

Из пројекта Родовид

Фамилија:220860

Родитељи

{{{Персон:907470}}}

{{{Персон:907479}}}

Деца

{{{Персон:907474}}}Остали језици