Фамилија: Франз Карл Кäммерер вон Wормс Ген. вон Далберг + Цхристина Каролине вон Гуттенберг

Из пројекта Родовид

Фамилија:220155

Родитељи

{{{Персон:903898}}}

{{{Персон:903899}}}

Деца

{{{Персон:903900}}}Остали језици