Фамилија: Франз Ецкберт Кäммерер вон Wормс Ген. вон Далберг + Мариа Франзиска Јулиана Фуцхс вон Бимбацх

Из пројекта Родовид

Фамилија:220153

Родитељи

{{{Персон:903894}}}

{{{Персон:903895}}}

Деца

{{{Персон:903896}}}Остали језици