Фамилија: Бендоро Раден Аyу Сосродигдоyо [Па.2.16] + Раден Мас Рио Јаyанингпранг [Па.1.9.3]

Из пројекта Родовид

Фамилија:220066

Родитељи

{{{Персон:903608}}}

{{{Персон:903609}}}Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици