Фамилија: Герхард ван Лимбург + Мецхтилд де Цлèвес

Из пројекта Родовид

Фамилија:220031

Родитељи

{{{Персон:903432}}}

{{{Персон:903460}}}

Деца

{{{Персон:8598}}}

{{{Персон:1018945}}}

{{{Персон:1174506}}}


Догађаји

1259 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици