Фамилија: Генрих I фон Ортенбург + Божислава Богемская

Из пројекта Родовид

Фамилија:219495

Родитељи

{{{Персон:900424}}}

{{{Персон:900429}}}


Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици