Фамилија: Матхилде оф Сwабиа + Конрад I вон Кäрнтен

Из пројекта Родовид

Фамилија:218924

Родитељи

{{{Персон:132749}}}

{{{Персон:897515}}}

Деца

{{{Персон:897516}}}

{{{Персон:897517}}}


Догађаји

~ 1002 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици