Фамилија: Агнес ван Боурбон + Роберт II вон Артоис

Из пројекта Родовид

Фамилија:218833

Родитељи

{{{Персон:12990}}}

{{{Персон:464154}}}


Догађаји

1277 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици