Фамилија: Фердинанд вон Маллорца + Исабел д'Ибелин

Из пројекта Родовид

Фамилија:218686

Родитељи

{{{Персон:466240}}}

{{{Персон:896486}}}

Деца

Фердинанд вон Маллорца + Исабел д'Ибелин

{{{Персон:896487}}}

Фердинанд вон Маллорца

{{{Персон:1205261}}}


Догађаји

1315 Свадба:


Остали језици