Фамилија: Мартин I вон Сизилиен + Мариа де Сициле

Из пројекта Родовид

Фамилија:218513

Родитељи

{{{Персон:705645}}}

{{{Персон:895791}}}


Догађаји

29 новембар 1391 Свадба: Барцелона


Остали језици