Фамилија: Педро д'Арагон + Марие де Наварре

Из пројекта Родовид

Фамилија:218418

Родитељи

{{{Персон:135283}}}

{{{Персон:895400}}}

Деца

{{{Персон:895404}}}

{{{Персон:895412}}}

{{{Персон:895413}}}

{{{Персон:895415}}}


Догађаји

1338 Свадба:


Остали језици