Фамилија: Јоханн II вон Лицхтенберг + Јоханна вон Леининген

Из пројекта Родовид

Фамилија:218089

Родитељи

{{{Персон:893846}}}

{{{Персон:893847}}}

Деца

{{{Персон:893848}}}Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици