Фамилија: Геоффроy д'Ањоу + Грéциа де Лангеаис

Из пројекта Родовид

Фамилија:218031

Родитељи

{{{Персон:631544}}}

{{{Персон:893662}}}


Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици