Фамилија: Мариа Степханиа Пиетерс + Алпхонсиус Аугустинус Бауwенс

Из пројекта Родовид

Фамилија:217421

Родитељи

{{{Персон:891368}}}

{{{Персон:891370}}}


[1]

Догађаји

18 јун 1890 Свадба: Локерен, Оост-Влаандерен, Белгиë

Извори

  1. Стад Локерен - Хуwелијксрегистер 1890, акте 55
Остали језици