Фамилија: Xуанyе Аисин-Гиоро + Хеxиан Тонг

Из пројекта Родовид

Фамилија:216974

Родитељи

{{{Персон:839513}}}

{{{Персон:889510}}}

Деца

Xуанyе Аисин-Гиоро

{{{Персон:839512}}}


Догађаји

1678 Свадба: Беијинг, Цхина


Остали језици