Фамилија: Аманиеу д'Албрет + Асселиде де Тартас

Из пројекта Родовид

Фамилија:216773

Родитељи

{{{Персон:888589}}}

{{{Персон:888592}}}

Деца

{{{Персон:721884}}}

{{{Персон:888593}}}Остали језици