Фамилија: Отто III вон Баyерн + Агнес де Силéсие

Из пројекта Родовид

Фамилија:216720

Родитељи

{{{Персон:888366}}}

{{{Персон:888377}}}

Деца

{{{Персон:888381}}}

{{{Персон:888382}}}


Догађаји

18 мај 1309 Свадба:


Остали језици