Фамилија: Прземyсł I вон Гроßполен + Елисабетх вон Бреслау

Из пројекта Родовид

Фамилија:216573

Родитељи

{{{Персон:590584}}}

{{{Персон:887791}}}

Деца

{{{Персон:590856}}}

{{{Персон:590899}}}Остали језици