Фамилија: Бертхолд VII дер Wеисе + Аделхеид де Хессе

Из пројекта Родовид

Фамилија:216560

Родитељи

{{{Персон:887739}}}

{{{Персон:887740}}}

Деца

Бертхолд VII дер Wеисе + Аделхеид де Хессе

{{{Персон:111159}}}

{{{Персон:717362}}}

Бертхолд VII дер Wеисе

{{{Персон:726488}}}


Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици