Фамилија: Лоуис Јосепх Алеxис де Ноаиллес + Цéциле де Боисгéлин

Из пројекта Родовид

Фамилија:215999

Родитељи

{{{Персон:885441}}}

{{{Персон:885442}}}

Деца

{{{Персон:977672}}}

{{{Персон:1007307}}}Остали језици