Фамилија: Гуиллауме II Цреспин + Агнèс д’Éтрéпагнy

Из пројекта Родовид

Фамилија:215496

Родитељи

{{{Персон:883508}}}

{{{Персон:883509}}}

Деца

{{{Персон:883504}}}Остали језици