Фамилија: Бéатрице де Мâцон + Геоффроy Иер де Гâтинаис

Из пројекта Родовид

Фамилија:211934

Родитељи

{{{Персон:137224}}}

{{{Персон:1092674}}}

Деца

{{{Персон:1092675}}}


Догађаји

975 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици