Фамилија: Хеинрицх де Бавиèре + Ерсзебет де Хонгрие

Из пројекта Родовид

Фамилија:211164

Родитељи

{{{Персон:10904}}}

{{{Персон:866145}}}

Деца

{{{Персон:866146}}}

{{{Персон:888366}}}

{{{Персон:888384}}}


Догађаји

1250 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици