Фамилија: Лудwиг вон Хелфенстеин-Wиесенстеиг + Елисабетх вон Лимпург-Спецкфелд

Из пројекта Родовид

Фамилија:211000

Родитељи

{{{Персон:865413}}}

{{{Персон:865490}}}

Деца

{{{Персон:779106}}}Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици