Фамилија: Еберхард III вон Еберстеин + Кунигунда фон Истриен

Из пројекта Родовид

Фамилија:210962

Родитељи

{{{Персон:865395}}}

{{{Персон:865396}}}

Деца

{{{Персон:10542}}}

{{{Персон:865397}}}


Догађаји

Свадба: Святое Римское царство


Остали језици