Фамилија: Симон I вон Саарбруцкен + Матхилде ван Спонхеим

Из пројекта Родовид

Фамилија:210959

Родитељи

{{{Персон:742060}}}

{{{Персон:742061}}}

Деца

{{{Персон:12889}}}

{{{Персон:742059}}}

{{{Персон:1248497}}}Остали језици