Фамилија: Емицх VI вон Леининген-Хартенбург + Луитгард вон Фалкенстеин

Из пројекта Родовид

Фамилија:210953

Родитељи

{{{Персон:865388}}}

{{{Персон:865391}}}

Деца

{{{Персон:865392}}}Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици