Фамилија: Маргаретхе вон Хабсбург-Кyбург + Емицх VI вон Леининген-Хартенбург

Из пројекта Родовид

Фамилија:210951

Родитељи

{{{Персон:865387}}}

{{{Персон:865388}}}


Догађаји

1362 Свадба:


Остали језици