Фамилија: Фриедрицх I вон Хелфенстеин-Wиесенстеиг + Агнес вон Wеинсберг

Из пројекта Родовид

Фамилија:210943

Родитељи

{{{Персон:865369}}}

{{{Персон:865371}}}

Деца

{{{Персон:865394}}}Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици