Фамилија: Рудолф II вон Wертхеим + Мецхтилд вон Дüрн

Из пројекта Родовид

Фамилија:210936

Родитељи

{{{Персон:865346}}}

{{{Персон:865347}}}

Деца

{{{Персон:288950}}}Остали језици