Фамилија: Крафт I вон Хохенлохе-Wеикерсхеим + Маргаретхе вон Трухендинген

Из пројекта Родовид

Фамилија:210934

Родитељи

{{{Персон:865343}}}

{{{Персон:865344}}}

Деца

{{{Персон:617766}}}

{{{Персон:911713}}}Остали језици