Фамилија: Херманн II вон Хеннеберг-Асцхацх + Аделхеид вон Тримберг

Из пројекта Родовид

Фамилија:210930

Родитељи

{{{Персон:865337}}}

{{{Персон:865338}}}

Деца

Херманн II вон Хеннеберг-Асцхацх + Аделхеид вон Тримберг

{{{Персон:865339}}}

Херманн II вон Хеннеберг-Асцхацх

{{{Персон:926981}}}


Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици