Фамилија: Карл II вон Баден-Дурлацх + Анна де Палатинат-Велденз

Из пројекта Родовид

Фамилија:210919

Родитељи

{{{Персон:103913}}}

{{{Персон:865312}}}

Деца

{{{Персон:647411}}}

{{{Персон:689114}}}

{{{Персон:689115}}}

{{{Персон:907041}}}

{{{Персон:907075}}}

{{{Персон:907076}}}


Догађаји

1 август 1558 Свадба: Хеиделберг

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици