Фамилија: Оливиер II де Рохан + Алиx де Роцхефорт

Из пројекта Родовид

Фамилија:210665

Родитељи

{{{Персон:505403}}}

{{{Персон:864336}}}

Деца

{{{Персон:505401}}}


Догађаји

1307 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици