Фамилија: Отто VI вон Тецкленбург + Еилика зур Липпе

Из пројекта Родовид

Фамилија:210608

Родитељи

{{{Персон:863122}}}

{{{Персон:864190}}}

Деца

{{{Персон:863121}}}

{{{Персон:864191}}}Остали језици