Фамилија: Георгине де Фумел + Паул Брунет д'Еврy

Из пројекта Родовид

Фамилија:210550

Родитељи

{{{Персон:863981}}}

{{{Персон:863982}}}

Деца

{{{Персон:863983}}}

{{{Персон:948576}}}


Догађаји

1901 Свадба:


Остали језици