Фамилија: Фриедрицх I. вон Ваудéмонт + Маргуерите де Јоинвилле

Из пројекта Родовид

Фамилија:210279

Родитељи

{{{Персон:433233}}}

{{{Персон:433246}}}

Деца

{{{Персон:433232}}}

{{{Персон:616775}}}

{{{Персон:1002491}}}


Догађаји

1393 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици